top of page

ES-ENGAGERADE

Här finner du alla som är engarerade i ES-sektionen på ett eller annat sätt.

TRÄNINGSVERKET

FABIAN LARSSON

Träningsverkare

LUDVIG LINDFELDT

Träningsverkare

AXEL GUSTAFSSON

Träningsverkare

ISAK WESTLANDER

Träningsverkare

EDWIN NYBERG

Träningsverkare

JAKOB DAHLBERG

Träningsverkare

KASPER LANDBERG

Träningsverkare

NÄRINGSLIVSVERKET

WILLIAM ERNLUND

Näringslivsverkare

KLARA LEKÅS

Näringslivsverkare

ERIC ROSÉN

Näringslivsverkare

AMANDA ALBRECHT

Näringslivsverkare

MAX LAMBERTSSON

Näringslivsverkare

VALBEREDNINGEN

LINUS WESSLÉN

Ledamot Valberedningen

EDINA LEVANDER

Ledamot Valberedningen

SIGRID SANDIN

Ledamot Valberedningen

UTN:S VALBEREDNING

IDA JOHNSSON

Ledamot UTN:s Valberedning

FUM-LEDAMÖTER

KARIN WEDMAN

FUM-ledamot

MARIA GREGERTSEN

FUM-ledamot

SEBASTIAN GRANATH WENDT

FUM-suppleant

KLARA LEKÅS

FUM-suppleant

REVISOR

ALVA STRÖMBECK

Revisor

AXEL GUSTAFSSON

Revisorsuppleant

MENTORSKAPET

KRISTINA THYLIN

Projektledare mentorskapet

ELIN JOHANSSON

Mentor HT23/VT24

FABIAN LARSSON

Mentor HT23/VT24

ELISE LAMENOISE

Mentor HT23

EMELIE JIN

Mentor VT24

AGNES HOLMLUND

Mentor HT23/VT24

FREDRIK SJÖDÉN

Mentor HT23/VT24

IVAN BACKHANS

Mentor HT23/VT24

HUGO WESTIN

Mentor HT23/VT24

VILMER SPJUT

Mentor HT23

TILDA MÅRTENSSON

Mentor VT24

JAKOB VICTORIN

Mentor HT23

JULIA DYRKE

Mentor VT24

MARIA DRYAGINA

Mentor HT23

ARVID SIVERTUN

Mentor VT24

ES-VECKAN

TILDE ÖRN

Projektledare ES-veckan 2023

EMMA THORMAN

Kommittémedlem

FREDRIK SJÖDÉN

Kommittémedlem

MAJA ALEBERG

Kommittémedlem

ELISE LAMENOISE

Kommittémedlem

EMIL SANDROS

Kommittémedlem

IDA JOHNSSON

Kommittémedlem

PROGRAMRÅDSREPRESENTANTER

GABRIEL HOLÉN

Programrådsrepresentant

TILDA MÅRTENSSON

Programrådsrepresentant

ALEXANDER ASPENBERG

Programrådsrepresentant

ALFRED ÄDEL KRONBERG

Programrådsrepresentant

SEBASTIAN GRANATH WENDT

Programrådsrepresentant

STUDIERÅDSREPRESENTANTER

ELIN KARLSSON

Representant åk 1

EDINA LEVANDER

Representant åk 1

GABRIEL HOLÉN

Representant åk 2

KARIN WEDMAN

Representant åk 2

SEBASTIAN GRANATH WENDT

Representant åk 3

FILIP SENNEBY

Representant åk 3

TOVA OHM

Representant åk 4

AMANDA ALBRECHT

Representant åk 4

MARIA DRYAGINA

Representant åk 5

CAROLINE THUNBERG

Representant åk 5

bottom of page